MÖBLER / Bord / Piedestal 14413074
nr 1441 3074
Piedestal
med stenskivor. Höjd: 73cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:44:51
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
800 kr